W naszej ofercie znajdziesz dla siebie idealny garaż, schowek ogrodowy lub wiatę śmietnikową!

Schowki ogrodowe (blaszaki ogrodowe) i wiaty śmietnikowe to kategoria produktów, która cieszy się dużym powodzeniem. Schowki te to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy chcą mieć "szopkę" na narzędzia na działce, ogrodzie czy za domem. Wiaty śmietnikowe naszej produkcji, to rozwiązanie by w estetyczny sposób przechowywać kosze na śmieci. 

Schowki drewnopodobne to rozwiązanie dla Ciebie! Nie musisz martwić się impregnacją drewna, które i tak z czasem staje się bure. Wzmocniona konstrukcja w całości wykonana z profili zamkniętych ocynkowanych, poziomy panel i blacha drewnopodobna to rozwiązanie na lata! Zamawiasz, montujemy i niczym już się nie musisz martwić.

Blaszane Schowki oraz wiaty śmietnikowe to rozwiązanie dla osób, które chcą mieć kosze na śmieci "pod okiem" tak, aby mieć pewność, że nikt tam nic nie podrzuca. Schowki oraz wiaty śmietnikowe wykonujemy na zamówienie w każdym rozmiarze, z elementami siatki, z panelami ażurowymi lub całe blaszane.


Blaszane schowki ogrodowe i wiaty śmietnikowe


Oferujemy garaże blaszane o dowolnych rozmiarach. Garaże akrylowe tworzymy w kolorach z palety RAL. W standardzie konstrukcja garaży wykonana jest z profili zamkniętych. Każdą z konstrukcji możemy pokryć farbą nawierzchniową lub ocynkiem.

Nowością i produktem flagowym są garaże drewnopodobne, które są dostępne w dwóch kolorach ZŁOTY DĄB oraz ORZECH. U nas standardem jest, że te garaże w cenie mają konstrukcję w całości z profili zamkniętych ocynkowanych. Co więcej, w standardzie wykonujemy okucia narożne i dachowe na garażach oraz poziome przetłoczenia blachy, które również są w cenie. Blacha, którą wykorzystujemy do produkcji garaży drewnopodobnych imituje drewno, jej kolor oraz struktura  sprawia wrażenie garażu drewnianego.


Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!