Garaże blaszane stanowią rewelacyjną alternatywę dla tradycyjnych murowanych konstrukcji. Ich zaletą jest przede wszystkim stosunkowo niska cena, szybkość montażu, a teraz także i wygląd. Blaszaki nie muszą bowiem przypominać jedynie metalicznych budek. Garaże drewnopodobne, akrylowe i tynkowane idealnie wpiszą się w aranżację przestrzeni wokół domu. Oprócz tego, że blaszane garaże mogą posiadać estetyczne pokrycie, istnieje także możliwość wykonania w nich dwóch stanowisk. To właśnie one znajdą się dzisiaj pod lupą. Dlaczego warto zdecydować się na garaż dwustanowiskowy?

Podwójny blaszak - zalety

Coraz więcej rodzin posiada co najmniej dwa auta. Najczęściej jest to spowodowane dużą odległością, którą poszczególni członkowie rodziny muszą przebyć, aby dotrzeć do swoich miejsc pracy. Niektórzy posiadają również dwa rodzaje aut wyłącznie po to, aby poprawić komfort życia. Większym samochodem jadą na wakacje, natomiast mniejszym na zakupy do miasta. Garaże blaszane dwustanowiskowe będą zatem idealnym rozwiązaniem szczególnie dla tych, którzy posiadają dwa auta, sporą działkę i chęć przechowywania narzędzi.

Garaż dwustanowiskowy nie tylko dla osób z dwoma autami

Blaszane garaże dwustanowiskowe o nowoczesnej bryle w połączeniu z elegancką elewacją są strzałem w dziesiątkę. Podwójne blaszaki to komfort sam w sobie. Warto jednak dodać, że mogą one zawierać wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym codzienne korzystanie z garażu stanie się łatwiejsze. Duża powierzchnia sprawia, że garaż w razie potrzeby może stać się również pomieszczeniem gospodarczym. Można przechowywać w nim rzeczy, które w danym okresie np. o konkretnej porze roku nie są używane. Przykładem jest kosiarka, sanki, czy też łopaty do odśnieżania. Dodatkowa przestrzeń to także świetna okazja do tego, aby w garażu zorganizować mini warsztat do wykonywania drobnych napraw.


W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym pędzie, przez co samochody stają się nam niezbędne.Blaszany garaż dwustanowiskowy jest więc przyszłościową inwestycją. Oferuje komfort i zadowalający wygląd, który nie zakłóci architektury i bryły domu. Dedykowany jest nie tylko osobom posiadającym dwa samochody. To także rozwiązanie dla osób z jednym autem, które chcą posiadać dodatkowe miejsce na przechowywanie narzędzi  i innych urządzeń ogrodowych.

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!