Garaż jednostanowiskowy - brama segmentowa

(4.2 m x 5.5 m)
dach dwuspadowydach dwuspadowybrama segmentowabrama segmentowa
szerokość:4.2 mdługość:5.5 mwysokość wejścia:2.2 m
Garaż jednostanowiskowy - brama segmentowa - (4.2 m x 5.5 m)

Garaż akrylowy ocieplany. Wymiary garażu to 4.2m szeroki x 5.5m długi. Spad dachu na boki, garaż z bramą segmentową firmy Wiśniowski. Brama segmentowa ocieplana. Zamontowany automat do bramy. Konstrukcja w całości z profili zamkniętych, ocynkowanych. Wysokość garażu: szczyt 3,1m, światła wjazdu 2,2m, ściana 2,6m. Garaż ma rynny, drzwi, okucia naroże i dachowe. Garaż ocieplony styropianem o grubości 5cm. Blacha z zewnątrz akrylowa o panelu pionowym, blacha od wewnątrz ocynkowana. Do garażu zostały zamontowane rynny odprowadzające wodę, rynny w kolorze grafitowym. Okucia narożne i dachowe w kolorze dachu, które maskują zewnętrzne łączenie się konstrukcji. Dach z blachy akrylowej, na życzenie wykonujemy również dachy z blachodachówki. Drzwi wejściowe 1m x 2m.

Kolor ścian - RAL 9002 brudny biały, kolor dachu i okuć - RAL 7016 antracyt. Brama segmentowa, ocieplona, panel typ M - kolor antracyt.

Uwaga: Jako producent produkujemy garaże o różnych rozmiarach z wieloma opcjami dodatkowymi np. blachodachówka, okna, drzwi, rynny, automat do bram itp. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce dodatki.

Zapraszamy do kontaktu. Bezpłatna wycena telefoniczna

 

Galeria zdjęć

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!