Specjalizujemy się w produkcji i montażu hal magazynowych. Zlecenia wykonujemy zgodnie z powierzonym nam projektem lub z projektem przygotowanym przez naszą współpracującą firmę konstruktorską.

Hale wykonujemy z płyt warstwowych, blach akrylowych i ocynkowanych oraz same konstrukcje stalowe bez poszycia.

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie, zrealizowane zamówienia i zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, nasze realizacje do zobaczenia w zakładce realizacje, więcej informacji telefonicznie.

Blaszane hale magazynowe są idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm logistycznych i przeładunkowych, jak i dla małych przedsiębiorstw. Stanowią sposób na uzyskanie funkcjonalnej zadaszonej powierzchni użytkowej. Chętnie korzystają z nich również rolnicy, dla których hale są miejscem przechowywania zbiorów. Blaszaki pozwalają na oszczędny rozwój biznesu w krótkim czasie. Ich montaż w porównaniu do murowanych konstrukcji jest bowiem zdecydowanie szybszy. 

Zobacz proces montażu małej hali:

Etap 1

Ściana hali wykonana z profili zamkniętych ocynkowanych o wymiarach 40x40. Ścianę wypełniono blachą powlekaną akrylem.

Etap 2

Montaż bram wjazdowych otwieranych do góry (uchylnych).

Etap 3

W hali zastosowano kratownice wzmacniające konstrukcję dachu, wykorzystano profile zamknięte ocynkowane o wymiarach 60x40. Ilość kratownic jest uzależniona od szerokości hali. Oprócz kratownic zastosowano poprzeczki z profili zamkniętych ocynkowanych o wymiarach 60x40.

WAŻNE!
Zastosowanie profili zamkniętych powoduje wzmocnienie stabilności konstrukcji, a tym samym gwarantuje 100% zadowolenia Klienta.

Etap 4

Hala o wymiarach:
szer. 15m, dł. 7m z dachem jednospadowym do tyłu
wysokość przodu: 3,35m, wysokość tyłu: 3m, wysokość światła wjazdu:2,90m.
Wykonano trzy wjazdy, zamontowana trzy bramy podnoszone do góry.
Całość konstrukcji poszyto blachą trapezową powlekaną akrylem w kolorze RAL 8017(brąz)- ściany oraz RAL 1002(piaskowy)- bramy.

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!