Garaż blaszany nie kojarzy się z wartością dodaną jeśli chodzi otaczający krajobraz. Przed oczami staje przeważnie blaszak rodem z placu budowy, który jest tymczasowym złem koniecznym. Blaszana konstrukcja nie zawsze swoim wyglądem koresponduje z granitową kostką brukową, dorodnymi klombami czy eleganckim podjazdem do garażu

Jednak producenci postanowili wyjść na przeciw również i tym oczekiwaniom. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej materiałów wykończeniowych, które mają pomóc w stworzeniu spójnego, estetycznego wizerunku blaszaka m in. z dachem z blachodachówki. Blacha drewnopodobna, zróżnicowane elementy konstrukcji, eleganckie okucia rynien czy właśnie różne pokrycia dachowe zostały stworzone po to aby cieszyć oko potencjalnych klientów.

Blachodachówka cieszy się rosnącym uznaniem wśród osób zainteresowanych zakupem własnego blaszaka. Mnogość jej wzorów, wielkości czy kolorów daje możliwość tworzenia setek kombinacji i daje pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dachówkę można wybrać tak aby komponowała się z materiałem użytym przy budowie dachów innych obiektów stojących na tej samej posesji, kolorem samego garażu czy innych obiektów znajdujących się w zasięgu wzroku.


Co więcej, blachodachówka, nie zawsze wiąże się z dużo większymi  kosztami. Dla zobrazowania koszt takiego pokrycia(w zależności od materiałów, producenta oraz lokalizacji) to od 40 do 60 zł za metr kwadratowy. Z łatwością można policzyć, że przy niewielkim metrażu, takim jak dach garażu, koszt również nie powinien nikogo przyprawić o zawał serca.

Aby dach długo zachował swoje cechy i cieszył oczy oglądających, warto zaraz po zamontowaniu, pokryć go odpowiednim środkiem zabezpieczającym. Zalecane jest to zwłaszcza w przypadku montażu bezpośrednio pod drzewami.

Odpowiedni środek chemiczny skutecznie ochroni blachodachówkę przed ptasimi odchodami, wilgocią czy mchem.

Dzięki takiemu rozwiązaniu blaszak może przestać być smutną koniecznością a produktem pożądanym, który swoim estetycznym wyglądem wzbogaci otoczenie. 

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!