Coraz więcej osób decyduje się na zakup solidnego garażu blaszanego. Dobre jakościowo i jednocześnie estetycznie wyglądające blaszaki stanowią rewelacyjną alternatywę dla konstrukcji murowanych. Prawdziwym hitem stają się ostatnio garaże drewnopodobne. Rzetelnie wykonane przypominają prawdziwe drewno. Co ważne, producenci oferują kilka odcieni. Najczęściej wybierany jest złoty dąb oraz orzech – decyzja należy do Klienta. Wersja drewnopodobna odpowie zatem na oczekiwania wymagających osób, dla których ważna jest spójność architektoniczna i estetyczny wygląd.

Drewnopodobny blaszak a jakość wykonania

Jednak oprócz prezencji, równie istotne, jak nie ważniejsze, jest profesjonalne wykonanie i wysoka jakość produktów. To dzięki nim garaż ochroni samochód przed mrozem, słońcem, deszczem i zabezpieczy przed włamaniem.  Na co zwrócić uwagę, aby konstrukcja była szczelna, solidna i spełniała swoje funkcje? Warto sprawdzić, czy elementy mocno do siebie przywierają i czy nie tworzą się luki i szpary. Ponadto ważna jest także grubość i jakość blachy, to czy blaszak się nie chwieje oraz szczelność okien. O jakości stanowi również konstrukcja wykonana w większości z profili zamkniętych zapewniających większą stabilność.

Ocieplony garaż drewnopodobny

Garaże drewnopodobne imitujące prawdziwe drewno mogą zostać uzupełnione o automat do bramy, rynny, świetliki. Często wybieranym rozwiązaniem jest także dodatkowe ocieplenie. Jego zalety docenia się zwłaszcza zimą, gdy mróz przestaje być przeszkodą do odpalenia samochodu.

Stosunkowo tani, szybki do postawienia, solidny i estetycznie wykonany – taki może być blaszany garaż, jeśli postawimy na profesjonalne wykonanie, rzetelność i wysoką jakość produktów. Jeżeli chcemy, aby garaż pasował do pozostałych konstrukcji znajdujących się na posesji, warto postawić na pokrycie drewnopodobne, które jest znakomitą opcją pod względem designu, a jednocześnie tańszą niż garaż z prawdziwego drewna.

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!