Zapewne szukając garażu drewnopodobnego czy innego garażu premium spotkałeś się z licznymi ofertami na stronach internetowych czy portalach ofertowych. Każdy z oferowanych garaży na pierwszy rzut oka wydaje się taki sam, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Na rynku garaży blaszanych jest ogromny wybór produktów spośród konkurencji. W tym artykule zwrócę uwagę na to, czym się kierować przy wyborze garażu PREMIUM, jak się nie nadziać na naciągaczy oraz jaką opcję wybrać aby była dla was korzystna, a cena nie była kosmiczna.

Jest kilka ważnych rzeczy, które świadczą o tym, czy oferowany garaż jest produktem Premium czy zwykłym garażem akrylowym. Seria Premium to garaże przy produkcji których poświęca się więcej czasu, a co za tym idzie są precyzyjniej wykonane. Materiał z którego powinna być wykonana konstrukcja takich garaży to profil zamknięty! Jest to dwa razy mocniejsza konstrukcja od standardowej konstrukcji blaszaków. Blacha w serii Premium trapezowana jest tylko i wyłącznie poziomo! Szerokość przetłoczeń jest nieistotna jeżeli chodzi trwałość konstrukcji. 
Konstrukcja może być w całości wykonana z profili zamkniętych lub w większości, takie rozwiązanie sprawia, że konstrukcja jest trwalsza, a cena niższa niż za całość z profili. Dzięki czemu Klient zyskuje na konstrukcji i na portfelu. Jest to najlepsza opcja wyboru przez Klienta! 

Konstrukcje garaży zwykle pomalowane są farbą podkładową, zabezpieczającą przed korozją. Nieliczna część firm oferuje również ogniowe ocynkowanie konstrukcji, to rozwiązanie zabezpiecza konstrukcję na dwa a czasem trzy razy dłużej, niż farba podkładowa. Firmy oferują jeszcze jeden sposób zabezpieczenia konstrukcji jest to malowanie farba podkładową i nawierzchniową. Przy wyborze garażu Premium należy zwrócić uwagę co sprzedawca wie na temat konstrukcji i co nam oferuje, bo całość z profili zamkniętych może w rzeczywistości okazać się kilkoma elementami...

Garaże Premium powinny mieć okucia narożne i dachowe. Okucia narożne to te "blaszki" na rogach, które maskują łączenie się konstrukcji na rogach. A okucia dachowe to blacharskie wykończenie dachu, aby podnieść estetykę produktu!
W garażach premium nie może zabraknąć również nitów w kolorze garażu! Warto zwrócić na to uwagę czy dla danej firmy jest to oczywiste, czy nalicza dodatkowe koszty z tym związane.

Jak rozpoznać garaż Premium drewnopodobny? Na rynku wiele firm oferuje garaże drewnopodobne Premium, które wcale nie są premium, są zwykłymi blaszakami z blachy pomarńczowawej złudnie nazywanej "drewnopdoobną" o konstrukcji standardowej, nie wzmocnionej, bez okuć i nitów w kolorze.

Blacha drewnopdobna Premium jest dostępna w trzech odcieniach: złoty dąb, orzech, machoń. Blacha ta, co najbardziej widać na złotym dębie powinna mieć nieregularne kolory na całej blasze, całkiem jak drewno! Przetłoczenia i rowki, które imitują drewno. Powinna być trapezowana poziomo! 
Szukając garażu trzeba wziąć pod uwagę to czy blacha drewnopodobna jaką nam oferują jest Premium, czy jest to zwykła blacha akrylowa w kolorze "plastikowego" drewna, pomarańczu, brązu.

Do garaży Premium polecany jest dobór okien w kolorze brązu, rynien w kolorze brązu oraz pokrycie dachu blachodachówką.


Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!