Moda przemija ale to co najlepsze z niej wybierzemy zostaje na zawsze. Tak jest również z drewnem. Rustykalna tematyka na weselach staje się coraz popularniejsza, dzieła sztuki z drewna coraz częściej goszczą na naszych domowych ścianach. Drewno to element wystroju, który nigdy się nie nudzi i zawsze się obroni.

Zatem dlaczego by nie zdecydować się na garaż drewnopodobny przed domem, na działce czy za domem aby mieć drewnianą „chatkę” na rupiecie. Drewnopodobne produkty naszej firmy z pewnością upiększą Twoje miejsce. 

Garaże oferujemy w dwóch opcjach kolorystycznych: złoty dąb i orzech, elementy garażu można kolorystycznie mieszać. Złoty dąb na ścianach i orzechowe bramy to absolutny hit tegorocznej wiosny! 

Czemu miałbyś kupić u nas drewnopodobny garaż skoro jest tyle firm konkurencyjnych?
Odpowiedź jest zaskakująco prosta! Bo to Ci się opłaca.

U nas standardem jest wzmocniona konstrukcja pionowa z profili zamkniętych. Dodatkowo poziome przetłoczenia blachy na ścianach oraz bramie. I dla podniesienia estetyki okucia narożne i dachowe również są w cenie.

Dużą uwagę przykładamy do produkcji i realizacji zamówień, bo produkt drewnopodobny to nie tylko garaż, to element ogrodu, którego i u Ciebie nie może zabraknąć.

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!