Blaszane garaże są wygodne, tanie, a teraz także zachwycają swoim wyglądem. Wszystko za sprawą otynkowanych blaszaków, które z zewnątrz praktycznie nie różnią się od budynków murowanych. Dobre efekty przy niskich kosztach, krótki czas montażu oraz możliwość wyboru konstrukcji i elewacji sprawiają, że otynkowane blaszaki cieszą się coraz większą popularnością. Co ważne, niczym nie przypominają one nieestetycznych, szarometalicznych i topornych konstrukcji!

Estetyka i funkcjonalność blaszanych garaży tynkowanych

Otynkowany blaszak może spełniać swoje funkcje i jednocześnie wyglądać bardzo dobrze. Ten typ bez problemu wpisze się w istniejącą już zabudowę i dopasuje do stylu, w jakim został wykonany dom.

Garaż można dopasować do własnych potrzeb, decydując się na rozbudowane modele np. garaż tynkowany ocieplany. Ocieplenie wykonywane płytą warstwową z rdzeniem styropianowym. Jego grubość zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Ta opcja jest jednym z najczęściej wybieranych dodatków, ponieważ izolacja cieplna zapewnia komfort chłodu w okresie letnim, a zimą chroni samochód przed dużymi mrozami.

Otynkowany garaż blaszany pozwala także na wybór ilości stanowisk. Istnieją garaże jednostanowiskowe oraz wielostanowiskowe o dachu jednospadowym, dwuspadowym oraz czterospadowym. Jeżeli chodzi natomiast o estetykę, może zostać on dopasowany do koloru elewacji na domu.

Otynkowane blaszaki  - zalety

Nieskomplikowana konstrukcja, łatwa w montażu blacha, krótki czas wykonania garażu, stosunkowo niska cena, a do tego nowoczesny i estetyczny budynek – z takimi zaletami wiąże się wybór blaszanego garażu otynkowanego. Zapomnij o bałaganie i budowie, która będzie ciągnęła się tygodniami. Otynkowany blaszak to solidne i praktyczne rozwiązanie zadowalające osoby, które oprócz funkcjonalności oczekują także estetycznego wyglądu. Montaż garażu tynkowanego to zaledwie jeden, góra dwa dni.

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!