Czym kierować się przy wyborze garażu? Przede wszystkim przed planowanym zakupem garażu trzeba postawić sobie pytanie: "Po co mi garaż? " W zależności od uzyskanej odpowiedzi trzeba wybrać odpowiedni produkt.

Garaż - pomieszczenie na samochód. CEL? - chronić przed zjawiskami atmosferycznymi. I to jest jego najważniejsza funkcja, ale garaż może być ozdobą Twojego ogródka!

Tynkowany garaż dobrany do koloru elewacji domu, świetnie dopełnia przestrzeń przydomową. Jest luksusowym produktem, który świadczy o grubym portfelu.  Natomiast garaż z kategorii garaży akrylowych - drewnopodobny to nowość na polskim rynku. Garaż ten pasuje zarówno przed domem bo kolorystycznie się nie wyróżnia, kolor drewna wtapia się w tło. Ponadto kolor ten może pasować do okien, drzwi czy bramy garażowej. Jest także wypełnieniem ogródka z przeznaczeniem na samochód lub narzędzia ogrodowe, blacha drewnopodobna orzech lub złoty dąb kolorystycznie pasuje do zieleni trawnika. Garaże te mają konstrukcję wzmocnioną z profili zamkniętych, przetłoczenia poziome i okucia narożne i dachowe. 

Można zdecydować się na tańszą alternatywę i wybrać garaż akrylowy. Kolorystycznie dobrany do domu, ogrodzenia czy nawet samochodu. Kolorystyka blachy dostępna według palety Ral. Garaże te mają konstrukcję z kątowników zimno-giętych i blachę ocynkowaną powlekaną kolorem. Są ładniejsze od garaży ocynkowanych. 

I ostatnia kategoria to garaż ocynkowany - najtańsza opcja we wszystkich firmach garażowych, produkt ten zwykle sprzedaje się na działki budowlane z przeznaczeniem na schowek. Garaże ocynkowane są dostępne w dwóch opcjach z blachy ocynkowanej pierwszego i drugiego gatunku. Niektóre firmy oferują obie te możliwości, trzeba jednak się zastanowić czy wybór garażu z blachy drugiego gatunku jest dobrym pomysłem wtedy gdy zamawiasz garaż ocynkowany na samochód do postawienia przed domem. Drugi gatunek to blacha na której mogą być obtarcia, przebarwienia i pogięcia. 


Garaż to zakup na lata warto zatem przemyśleć swój wybór, tak aby dostosować produkt do swoich potrzeb.

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!