Producent garaży blaszanych “Blaszak Expert” skupia się przede wszystkim na spełnianiu oczekiwań swoich klientów. Wykonujemy gotowe projekty, ale również personalizowane garaże dopasowane do preferencji Zamawiającego, a ponadto oferujemy bezpłatny transport na terenie całego kraju.

Na naszej stronie znajdą Państwo formularz kontaktowy oraz numer telefonu, pod którym czekamy na Państwa. Rozmowa telefoniczna jest szybszą opcją. Podczas rozmowy z konsultantem można dokładnie określić wymagania co do konstrukcji oraz rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące postawienia blaszaka. 

 W formularzu lub podczas telefonicznej rozmowy jest kilka aspektów, od których uzależniona jest cena ostateczna:

  • szerokość i długość garażu w metrach,

  • rodzaj blachy na garaż – kolor i faktura blachy mogą mieć wpływ na cenę,

  • typ i wymiar bramy garażowej – brama dwuskrzydłowa lub uchylna,

  • usytuowanie bramy garażowej,

  • typ dachu – dwuspadowy czy jednospadowy, a jeśli jedno- to na który bok blaszak ma być skierowany spad,

  • dodatkowe wyposażenie typu: dodatkowe drzwi wejściowe i ich orientacja, otwory okienne, kolorowe nity, konstrukcja w całości z profilu zamkniętego,

  • poszycie garażu.

Ponadto, podczas rozmowy lub w formularzu należy podać miejsce docelowe montażu - pozwoli to na określenie terminu realizacji zamówienia, oraz dane kontaktowe Zamawiającego.

Po otrzymaniu takiej wiadomości przez formularz kontaktowy nasz pracownik skontaktuje się z Klientem i omawia wszelkie szczegóły zlecenia, czyli cenę oraz orientacyjną datę montażu garażu na posesji.

blaszany schowek ogrodowy

W naszej ofercie poza garażami blaszanymi posiadamy także hale blaszane, blaszane schowki ogrodowe oraz wiaty śmietnikowe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze konstrukcje zarówno świetnie się prezentowały, jaki i były funkcjonalne, trwałe i służyły Klientom przez długie lata.

Nasze projekty wykonywane są z najwyższej jakości surowców, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami - odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy niejasne kwestie.

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!