Schowek na narzędzia z pewnością przyda się majsterkowiczom. Przechowamy w nim nie tylko wszystkie niezbędne urządzenia potrzebne do wykonywania przydomowych prac, ale również rowery, zabawki dziecięce, a nawet meble ogrodowe.

Jakie zalety ma blaszany schowek ogrodowy

Jedną z głównych zalet blaszanego schowka jest jego cena – w porównaniu do schowków wykonanych z drewna lub plastiku to najbardziej ekonomiczna opcja. Co prawda, aby uchronić blaszaną konstrukcję przed korozją konieczne jest wykonanie betonowej wylewki. Jednak, nawet po uwzględnieniu wylewki, jest to najtańszy wariant.

Drugim atutem jest wygoda – schowki są montowane przez profesjonalną ekipę, co pozwala nam zaoszczędzić czas. Dodatkowo, szopki są dostarczane bez wewnętrznego wyposażenia, co pozwala na urządzenie go według własnych potrzeb. Nie musimy się martwić o pozwolenia na budowę, gdyż domki narzędziowe do 35 metrów kwadratowych nie wymagają pozwolenia na budowę.

A może "kolor" drewnopodobny?

Drewnopodobne składy są bardzo estetyczne, świetnie wpisują się w otoczenie. Schowki wykonane z ocynkowanej blachy można pomalować na dowolny kolor z palety RAL. Taka blacha zapewnia trwałość, jej powłoka nie wymaga konserwacji – jest odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, a w przypadku zabrudzenia m.in. błotem, wystarczy składzik przemyć wodą.

Kolejną cechą dodatnią jest konstrukcja dachu. Jedno- lub dwuspadowy dach zapobiega osadzaniu się śniegu.

W porównaniu do drewnianych i plastikowych schowków blaszane są najtańsze oraz najwygodniejsze. Możliwość pomalowania ich na dowolny kolor i dopasowania do otoczenia, sprawia że są również uniwersalne. 

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!