Rozważając kupno garażu blaszanego, warto zastanowić się nad tym, jakie będzie jego zastosowanie. Chodzi nie tylko o wielkość konstrukcji. Należy wziąć pod uwagę m.in. to, czy zamierzamy umieszczać w nim okno lub zainstalować linie elektryczne. Blaszak nie musi bowiem pełnić jedynie roli schronienia dla naszego samochodu. Można urządzić tam także warsztat i spędzać wolne chwile przy majsterkowaniu.

Garaż blaszany wyłącznie na samochód

Jeżeli mamy zamiar postawić blaszak tylko po to, aby chować w nim samochód, główną cechą, na której powinniśmy się skupić jest rozmiar. Musimy zmieścić w blaszaku całe auto i pamiętać o zapewnieniu miejsca umożliwiającego swobodne otwieranie drzwi. Warto też pomyśleć o przestrzeni, która pozwoli nam na dokonanie przeglądu auta, wykonanie niezbędnych napraw i czynności konserwacyjnych. Należy pamiętać także o praktycznych drzwiach, zapewniających komfort użytkowania garażu. Ponadto, tak jak zostało wcześniej wspomniane, podczas rozważań nie można pominąć garażowego okienka, dzięki któremu zyskamy naturalne światło.

Więcej na ten temat: blaszaki.com/blog/jak-dobrac-odpowiedni-garaz-blaszany

Garaż blaszany jako warsztat

Blaszak może być także użytkowany jako warsztat. W takim przypadku niezbędne będzie zagospodarowanie odpowiedniej przestrzeni na narzędzia. Przyda się także miejsce do przechowywania ogrodowych akcesoriów takich jak grill, czy też kosiarka, które potrzebują dodatkowej przestrzeni magazynowej. Warto zastanowić się również nad rozmieszczeniem regałów, które umożliwią zachowanie ładu i porządku.

Jeżeli wszystko dokładnie przemyślimy, garaż stanie się miejscem, które nie tylko ochroni nasze ogrodowe gadżety przed złą pogodą. Będzie również przestrzenią, w której narzędzia znajdują się się pod ręką. To z pewnością zachęci do majsterkowania przez długie godziny.

Należy w tym miejscu dodać, że nie musimy  decydować się wyłącznie na jedną konstrukcję. Istnieje możliwość łączenia blaszaków. Do garażu można dostawić np. wiatę, czyli dodatkowe miejsce pod dachem, lecz bez ścian.

Bez względu na zastosowanie garażu, najważniejsza jest wysoka jakość produktów i rzetelność wykonania schronienia. To one zapewnią gwarancję trwałości na długie lata. Dlatego też wybierz specjalistów, którzy użyją solidnej blachy i profesjonalnie wykonają Twój garaż, wybierając spośród wielu rodzajów garaży blaszanych: drewnopodobny, tynkowany, akrylowy, ocieplany i wiele innych

Kup garaż
NA RATY!

Przeczytaj
co u nas

BLOG

Napisz do nas BEZPŁATNA WYCENA!

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!